ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

اردو علمی تفریحی - شهر یکاترینبورگ

 بیست و نهمین دوره انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برای دومین بار در دوره خود با برگزاری اردو های خارج از شهر، گامی بزرگ در راستای تنوع برنامه های انجمن در مسیر افزایش صمیمیت و روحیه کار گروهی بین دانشجویان برداشت. این اردو همراه با برگزاری نهمین کنفرانس علمی دانشجویان ایرانی در فدراسیون روسیه در شهر یکاترینبورگ در تاریخ 19 تا 22 می 2016 برگزار شد. برنامه گشت تفریحی در یکاترینبورگ در دو روز به صورت دسته جمعی انجام شد و از مناطقی همچون مرز بین قاره های آسیا و اروپا، گانینا یاما و مناطقی از مرکز شهر بازدید شد.

در ادامه می توانید عکس هایی از این سفر را مشاهده کنید.

ادامه مطلب: اردو علمی تفریحی - شهر یکاترینبورگ

حضور حجت الاسلام پناهیان و حاج میثم مطیعی در جلسه هفتگی انجمن اسلامی

جلسه هفتگی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در روز یکشنبه 15 اسفند 1394 با حضور حجت الاسلام پناهیان و حاج میثم مطیعی در مرکز اسلامی مسکو برگزار شد. جلسه با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان آغاز شد و پس از آن حاج میثم مطیعی به مدیحه سرایی پرداخت و مراسم عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه برگزار شد. در پایان دانشجویان با مهمانان عکس یادگاری انداختند.

بازدید از گالری تریتیکوفسکایا

در روز یکشنبه 25 بهمن 1394، اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مسکو از گالری تریتیکوفسکایا بازدید کردند. این گالری یکی از بزرگترین گالری های هنرهای تجسمی و نقاشی روسیه می باشد. در حین بازدید، خانم احمدی، از اعضای انجمن که اطلاعات خوبی از سبک های نقاشی و آثار روسی داشت، توضیحاتی به دانشجویان ارائه کردند.

نامه دوم رهبری به عموم جوانان غربی

پیرو نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به عموم جوانان غربی بر خود لازم می دانیم تا در حد امکان این پیام را به مخاطبان واقعی خود برسانیم. لذا متن نامه ایشان به زبان روسی در فرمتی مناسب قرار گرفته که از لینک زیر قابل دانلود است و همه علاقه مندان می توانند به هر طریقی که امکان پذیر است آن را به جوانان روسی معرفی کنند.

جلسه هفتگی انجمن با حضور نویسنده سرشناس ایرانی

در روز شنبه 11 مهر (3 اکتبر)  جلسۀ این هفته انجمن اسلامی دانشجویان مسکو، با حضور آقای حبیب احمدزاده، نویسنده سرشناس ایرانی در حوزه ادبیات دفاع مقدس، که به مناسبت رونمایی از رمان «شطرنج با ماشین قیامت» به دعوت بنیاد مطالعات اسلامی روسیه به مسکو سفر نموده است برگزار گردید.

شما اینجا هستید: Home واحد فرهنگی فعالیت های فرهنگی