ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

گزارش انتخابات بیست و ششمین دوره شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو

 

انتخابات بیست و ششمین دوره شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو

  

انتخابات شورای مرکزی و بازرس انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی شهر مسکو در تاریخ 24 فروردین ماه 1392 در بیت الزهرای مسکو برگزار گردید. اعضای رسمی و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در این شهر در روز شنبه با حضور در مکان انجمن اسلامی دانشجویان مسکو و با رای خود اعضای شورای مرکزی و بازرس را در دوره بیست و ششم برای دوره یکساله انتخاب نمودند.

در این جلسه ابتدا دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در دوره ی بیست و پنجم، ضمن خوشامد گویی و اعلام رسمی شروع مجمع عمومی ویژه انتخابات، به گزارشی از فعالیت های انجام شده پرداخت. امیرحسین پرورش ریزی در گزارش خود به اعضای انجمن و دانش جویان حاضر در جلسه اقدامات شورای مرکزی در بخش های فرهنگی، علمی و صنفی را برشمرد. سپس مطابق اساسنامه انجمن مسکو، ایشان از حضار جهت برعهده گرفتن مسئولیت های رئیس و ناظر و منشی جلسه دعوت کرد؛ که با رای شفاهی اعضا، مسئولین فوق جهت برگزاری آیین انتخابات تعیین گردیدند.

با رای اعضای حاضر در جلسه، مسئول علمی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان در اروپا و نماینده انجمن مسکو در اتحادیه به عنوان رئیس جلسه برگزیده شد. متقی طلب با دعوت از کاندیداهای بخش های مختلف شورای مرکزی از آنان خواست تا ضمن معرفی خود، به تبیین سوابق و برنامه های مورد نظرشان برای تصدی مسئولیت در شورای مرکزی بپردازند.

بخش بعدی برنامه تحویل برگه های رای به اعضا و اخذ رای بود. در پایان پس از اخذ و شمارش آرا، اعضای اصلی شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در مسکو (دوره 26 ام) بشرح ذیل انتخاب گردیدند:

 

دبیر و مسئول تشکیلات: مسعود مستاجران

کمیته فرهنگی: محمدعلی کفایی فر

کمیته علمی و فنی: محمدعلی شیخ بیگ گوهرریزی

کمیته صنفی: مسعود عالی

کمیته مالی و تدارکات: محمد نورایی پور

بازرس انجمن: مهدی نصیری

شما اینجا هستید: Home تشکیلات مجمع انتخاباتی انتخابات دوره 26