ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

بازدید از demo zone کنفرانس بین المللی واقعیت مجازی

تکنولوژی واقعیت مجازی

سومین کنفرانس بین المللی تکنولوژی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (augmented and virtual reality)  در تاریخ چهارشنبه 30 نوامبر 2016 در شهر مسکو  (Presnenskay naberezhnaya., 2) برگزار می­شود.  انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در نظر دارد برایِ بازدیدِ علاقه مندان از نمایشگاه (demo zone) این رویدادِ یک­روزه مقدماتی را فراهم آورد. در این راستا لازم است تعداد دقیق علاقه مندان به حضور در این برنامه معین باشد، تا بتوانیم بلیت نمایشگاه را از پیش تهیه کنیم و رایزنی های لازم جهت بازدید گروهی با کمیته ی کنفرانس را به انجام برسانیم.

از این رو خواهشمندیم در صورتی که هنوز عضو رسمی انجمن نیستید، ابتدا از طریق سایت رسمی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو عضویت خود را ثبت کنید و سپس "فرم ثبت نام بازدیدِ ARdemozone"  را دانلود کرده و به آدرس ایمیل معاونت علمی انجمن  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایید.

از آنجا که کنفرانس در روز چهارشنبه برگزار می گردد، تلاش خواهیم کرد که زمان و ساعت بازدید به گونه ای تنظیم شود که حضور برایِ اکثریتِ افرادِ علاقه مند ممکن گردد. اطلاع رسانی هرچه سریع تر شما به برنامه ریزی بهتر و منظم تر ما کمک خواهد کرد.

 سومین کنفرانس بین المللی تکنولوژی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده (augmented and virtual reality) در تاریخ چهارشنبه 30 نوامبر 2016 در شهر مسکو (Presnenskay naberezhnaya., 2)برگزار می­شود.  انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در نطر دارد برای بازدید علاقه مندان از نمایشگاهِ (demo zone) این رویدادِ یک­روزه مقدماتی را فراهم آورد. در این راستا لازم است تعداد دقیق علاقه مندان به حضور در این برنامه معین باشد، تا بتوانیم بلیت نمایشگاه را از پیش تهیه کنیم و رایزنی های لازم جهت بازدید گروهی با کمیته ی کنفرانس را به انجام برسانیم.

از این رو خواهشمندیم در صورتی که هنوز عضو رسمی انجمن نیستید، ابتدا از طریق سایت رسمی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو عضویت خود را ثبت کنید و سپس"فرم ثبت نام بازدیدِARdemozone" را دانلود کرده و به آدرس ایمیل معاونت علمی انجمن ارسال نمایید.

از آنجا که کنفرانس در روز چهارشنبه برگزار می گردد، تلاش خواهیم کرد که زمان و ساعت بازدید به گونه ای تنظیم شود که حضور برایِ اکثریتِ افرادِ علاقه مند ممکن گردد. اطلاع رسانی هرچه سریع تر شما به برنامه ریزی بهتر و منظم تر ما کمک خواهد کرد.

جلسه هفتگی انجمن اسلامی با حضور رؤسای دو دانشگاه بزرگ ایران

بسم الله الرحمن الرحیم


وَمِنَ النَّاسِ وَالدَّوَابِّ وَالْأَنْعَامِ مُخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ كَذَلِكَ إِنَّمَا يَخْشَى اللَّهَ مِنْ عِبَادِهِ الْعُلَمَاء إِنَّ اللَّهَ عَزِيزٌ غَفُورٌ

و از انسانها و جنبندگان و چهار پايان انواعي با الوان مختلف، (آري) حقيقت چنين است، از ميان بندگان خدا تنها دانشمندان از او مي‏ترسند، خداوند عزيز و غفور است.
   سوره ۳۵: فاطر-آیه 28

جلسه هفتگی انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در تاریخ 9 آبان 1394 (31 اکتبر 2015) با حضور رؤسای دانشگاه های صنعتی شریف و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

ادامه مطلب: جلسه هفتگی انجمن اسلامی با حضور رؤسای دو دانشگاه بزرگ ایران

برگزاری دوره های عمومی و تخصصی

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی شاغل به تحصیل در مسکو میرساند، انجمن اسلامی در نظر دارد در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان اقدام به برگزاری چند دوره عمومی و تخصصی نماید، شرایط شرکت در دوره ها به قرار ذیل می باشد:


1- هزینه شرکت در هر جلسه برای اعضای انجمن اسلامی 200 روبل بوده و شرکت در اولین جلسه رایگان است.
2- دوره ها به صورت ترمیک فشرده انجام می شود که هر ترم 10 جلسه 90 دقیقه ای خواهد بود.
3- هزینه هر ترم به صورت یکجا در ابتدای ترم از دانشجویان گرامی اخذ می شود.
4- در صورت تمایل به شرکت در دوره ها مشخصات خود را به همراه نام دوره درخواستی، به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال نمائید.
5- درصورت به حد نصاب رسیدن تعداد نفرات برای دوره ها، تاریخ و محل برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

پیشاپیش از همکاری و استقبال شما عزیزان که مایه دلگرمی خدمت گزارانتان در انجمن اسلامی است نهایت تشکر و قدرانی را داریم.

 

 

گزارش نشست نجوم آماتوری

روز شنبه، 23 نوامبر 2013 بیت الزهرای انجمن اسلامی دانشجویان مسکو شاهد برپایی نشست «کیهان شناسی و نجوم آماتوری» بود. در این نشست که برپایه نرم افزار Starry night برپا شده بود، میثم زرگر یکی از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در مسکو به بیان مباحثی از نجوم آماتوری برپایه تجارب خویش پرداخت.

در این مراسم که یا اقامه نماز جماعت مغرب و عشا از ساعت 19 آغاز گردید و سپس با زیارت عاشورای اباعبدالله الحسین پیگیری شد، پس از پذیرایی شام، سخنران دانشجوی این برنامه در صحبت های خود که با استقبال دانشجویان نیز همراه بود به بررسی نکات پایه ای در ارتباط با نجوم، و وضعیت اجرام سماوی پرداخت.

شما اینجا هستید: Home واحد علمی فعالیت های علمی