ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

سومین همایش علمی دانشجویان در فدراسیون روسیه

به مناسبت هفته پ‍ژوهش، به همت رايزني علمي و سرپرستي دانشجويان ايراني در روسيه، روسيه سفيد و آسياي ميانه و انجمن اسلامي دانشجويان در مسكو «سومين كنفرانس و گردهمايي علمي دانشجويان ايراني در روسيه» در روز شنبه 28 آذرماه سال 1388 در دانشگاه دولتی مسکو(ام گ او) برگزار گرديد.

اين كنفرانس از استقبال خوب و چشمگير دانشجويان، نسبت به دو دوره قبلي برخوردار بود بطوريكه بيش از 100 مقاله در 4 گروه فني و مهندسي، علوم پزشكي، علوم پايه و علوم انساني و هنر به دبيرخانه كنفرانس ارسال شده بود. از اين ميان حدود هفتاد مقاله براي شركت و حضور در كنفرانس پذيرفته شد. در روز كنفرانس كه با حضور رايزن محترم علمي، آقاي دكتر باكويي، همراه بود دانشجويان و مولفين به ارائه مقالات خود پرداختند. متاسفانه به علت برگزاري كنفرانس در طي يك روز، فقط 24 نفر از دانشجويان موفق به ارائه مقالات خود به صورت شفاهي شدند.

در انتهاي كنفرانس كه با سخنراني آقاي دكتر باكويي همراه بود، دانشجويان از تلاش هاي بي وقفه و پيگيرانه رايزن محترم علمي در جهت ايجاد بستر مناسب براي شكوفايي و شناساندن استعدادهاي علمي دانشجويان ايراني در روسيه و پيگيري حل مشكلات شان، تقدير و تشكر كردند. برگزاری اين کنفرانس در داخل کشور انعکاس خوبی داشته است بطوريکه شبکه خبر در برنامه های شبانگاهی خود در همان روز شنبه همزمان با پخش گزارش تصويری از کنفرانس و شرکت کنندگان مصاحبه آقای دکتر باکويی را هم در ارتباط با اين کنفرانس پخش نمودند. 

شما اینجا هستید: Home واحد علمی کنفرانس علمی کنفرانس سوم (1388)